Kağıthane audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören netelsan diafon servisi - Çekmeköy nade diafon servisi - Beşiktaş kameralı diafon tamir - Topkapı audio görüntülü diafon - netelsan görüntülü diafon - Adalar kameralı diafon tamir - görüntülü diafon sistemleri izmir - Güngören audio görüntülü diafon - Avcılar netelsan diafon servisi - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Beykoz audio diafon servisi - Sultanbeyli audio kapı zili servisi - Bayrampaşa nade servis - Zeytinburnu audio kapı zili servisi - Esenler kameralı kapı zili servis - Sarıyer nade diafon servisi - Kadıköy görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Adalar diafonlu kapı zili servis - görüntülü zil sistemi fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA