Kağıthane görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beyoğlu nade kapı zili servisi - Zeytinburnu kameralı diafon servisi - Eyüp nade servis - Çatalca görüntülü diafon sistemleri - Adalar apartman görüntülü diafon servisi - Şile nade kapı zili servisi - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Zeytinburnu nade diafon servisi - Fatih kameralı diafon tamir - audio görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Ataşehir audio görüntülü diafon - Başakşehir kameralı diafon tamir - Sarıyer görüntülü diafon tamiri - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Sancaktepe netelsan servis - Adalar görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa audio diafon servisi - Kağıthane audio zil servisi - Çekmeköy netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA