Kartal görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Tuzla nade kapı zili servisi - Çekmeköy nade kapı zili servisi - Çatalca diafon servisi - Esenyurt nade diafon servisi - Topkapı audio görüntülü diafon - Sarıyer audio görüntülü diafon - Arnavutköy nade servis - görüntülü zil sistemi - apartman kamera sistemleri - Beykoz netelsan diafon servisi - görüntülü interkom sistemleri - audio diafon bağlantı şeması - Güngören nade diafon servisi - Arnavutköy görüntülü diafon - Esenyurt netelsan diafon servisi - Zeytinburnu audio kapı zili servisi - Büyükçekmece nade kapı zili servisi - Fatih netelsan kapı zili servisi - Beşiktaş audio kapı zili servisi - Bakırköy audio kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA