Kartal diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beşiktaş görüntülü diafon - Ataşehir kameralı diafon tamir - Adalar audio zil servisi - Sancaktepe nade kapı zili servisi - Maltepe audio diafon servisi - Esenyurt netelsan diafon servisi - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Topkapı apartman görüntülü diafon servisi - görüntülü ev telefon fiyatları - Pendik apartman görüntülü diafon servisi - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Sultangazi kameralı diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon - Pendik nade diafon servisi - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Silivri görüntülü diafon tamiri - Adalar audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA