Kartal audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla audio kapı zili servisi - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören Apartman kameralı diafon - Bayrampaşa audio kapı zili servisi - Üsküdar nade kapı zili servisi - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Pendik netelsan kapı zili servisi - Topkapı Apartman kameralı diafon - Bayrampaşa audio zil servisi - Kağıthane nade diafon servisi - Maltepe kameralı diafon servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon tamiri - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Kağıthane netelsan servis - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Bakırköy netelsan servis - Arnavutköy kameralı kapı zili servis - Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA