Kartal netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beşiktaş Apartman görüntülü diafon - Eyüp apartman görüntülü diafon servisi - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı diafon servisi - Yenibosna görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler nade servis - Beykoz görüntülü diafon - Sancaktepe apartman görüntülü diafon servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Tuzla netelsan diafon servisi - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - Yenibosna nade diafon servisi - Başakşehir audio görüntülü diafon - kameralı zil sistemleri - Çatalca nade diafon servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon - Bahçelievler netelsan servis - Büyükçekmece görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı
KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı

Ürün Özellikleri

Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA