Kartal audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri audio diafon servisi - Silivri nade servis - Sultangazi kameralı diafon servisi - Kadıköy nade diafon servisi - güvenlik kamera sistemleri - Avcılar netelsan diafon servisi - Üsküdar audio servis - Fatih netelsan diafon servisi - Pendik Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - Üsküdar nade kapı zili servisi - Yenibosna Apartman görüntülü diafon - Kağıthane netelsan diafon servisi - Esenyurt netelsan kapı zili servisi - Silivri görüntülü diafon - Sultanbeyli netelsan servis - Topkapı görüntülü kapı zili servisi - Bağcılar diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

ARA
ARA