Kartal netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp nade servis - Adalar diafonlu kapı zili servis - Esenyurt görüntülü diafon sistemleri - Yenibosna görüntülü diafon - Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih görüntülü kapı zili servisi - Sancaktepe apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - ikitelli diafonlu kapı zili servis - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler kameralı kapı zili servis - Eyüp netelsan diafon servisi - Yenibosna diafon servisi - Bağcılar görüntülü kapı zili servisi - Maltepe netelsan diafon servisi - Esenyurt kameralı kapı zili servis - Çekmeköy audio zil servisi - Maltepe nade servis - Kartal Apartman görüntülü diafon - Sultangazi nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA