Kartal nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Üsküdar audio zil servisi - Kağıthane görüntülü diafon tamiri - Ataşehir kameralı diafon tamir - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Adalar kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu audio zil servisi - Çatalca Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - görüntülü kapı telefonu - Bahçelievler apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe netelsan kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Bakırköy görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa diafon servisi - Pendik audio zil servisi - Bayrampaşa Apartman kameralı diafon - Üsküdar netelsan kapı zili servisi - Eyüp apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

ARA
ARA