Kartal nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Büyükçekmece audio servis - Yenibosna nade servis - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Küçükçekmece audio görüntülü diafon - audio görüntülü kapı zili - Beyoğlu görüntülü kapı zili servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon - görüntüsüz diafon sistemleri - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece diafon servisi - Fatih kameralı kapı zili servis - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar görüntülü diafon tamiri - Eyüp diafonlu kapı zili servis - ikitelli görüntülü diafon tamiri - Ataşehir netelsan servis - Adalar nade diafon servisi - Sancaktepe netelsan servis - Bakırköy görüntülü diafon tamiri - Fatih netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA