Kartal audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Tuzla kameralı kapı zili servis - Bayrampaşa netelsan kapı zili servisi - Pendik nade kapı zili servisi - Pendik Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp netelsan servis - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy netelsan servis - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Maltepe görüntülü diafon tamiri - Şişli audio zil servisi - Adalar netelsan servis - audıo görüntülü diafon şeması - Bağcılar nade servis - Fatih Apartman görüntülü diafon - Topkapı netelsan diafon servisi - Beykoz kameralı diafon tamir - Arnavutköy audio diafon servisi - Beşiktaş nade servis - Sancaktepe görüntülü diafon - kablosuz diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)
KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA