Kartal nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa kameralı diafon tamir - Kadıköy diafon servisi - Avcılar görüntülü kapı zili servisi - Adalar görüntülü diafon - Beşiktaş görüntülü diafon - Büyükçekmece audio kapı zili servisi - Kağıthane nade diafon servisi - ikitelli kameralı diafon tamir - Beykoz netelsan diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Adalar netelsan diafon servisi - güvenlik kamera sistemleri - Şişli audio kapı zili servisi - Zeytinburnu audio servis - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Şişli görüntülü diafon - Ataşehir nade diafon servisi - Bahçelievler netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

ARA
ARA