Kartal görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü audio diafon servisi - Tuzla netelsan kapı zili servisi - Maltepe netelsan kapı zili servisi - görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - audio görüntülü diafon en ucuz - Arnavutköy audio görüntülü diafon - Çatalca kameralı diafon servisi - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Bağcılar audio kapı zili servisi - Sarıyer görüntülü diafon tamiri - Esenyurt nade kapı zili servisi - Beşiktaş görüntülü kapı zili servisi - Başakşehir Apartman görüntülü diafon - audio görüntülü kapı zili - Sultangazi kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon
Audio Gdm 4,3″ Modern Görüntülü Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA