Kartal görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna diafon servisi - Kadıköy görüntülü diafon sistemleri - Sancaktepe diafon servisi - Beşiktaş Apartman kameralı diafon - Bahçelievler kameralı kapı zili servis - Sultangazi netelsan diafon servisi - kapı zili modelleri - Adalar netelsan diafon servisi - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Arnavutköy audio görüntülü diafon - Silivri audio kapı zili servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören netelsan kapı zili servisi - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Pendik apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa nade diafon servisi - Küçükçekmece Apartman kameralı diafon - Sultangazi audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

ARA
ARA