Kartal görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören nade kapı zili servisi - Sancaktepe netelsan servis - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon - Topkapı görüntülü diafon - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Topkapı diafonlu kapı zili servis - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Kartal nade kapı zili servisi - Topkapı kameralı kapı zili servis - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Kadıköy nade diafon servisi - Esenler Apartman kameralı diafon - Küçükçekmece görüntülü diafon - Bahçelievler netelsan kapı zili servisi - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece audio görüntülü diafon - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri - Şişli nade servis - Beylikdüzü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA