Kartal görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kartal görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio diafon santrali - Başakşehir diafonlu kapı zili servis - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa audio zil servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy kameralı kapı zili servis - Üsküdar kameralı diafon tamir - Sultanbeyli audio diafon servisi - Büyükçekmece netelsan servis - Pendik görüntülü diafon sistemleri - Ümraniye netelsan diafon servisi - Bakırköy görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon tamiri - Kartal kameralı diafon servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon - Bakırköy nade servis - Beykoz diafon servisi - Sarıyer nade kapı zili servisi - Esenyurt görüntülü kapı zili servisi - audıo bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA