Küçükçekmece audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Küçükçekmece audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - multitek görüntülü diafon fiyatları - interkom sistemi - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Bakırköy diafonlu kapı zili servis - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Avcılar audio kapı zili servisi - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece nade diafon servisi - audio diafon santrali - Pendik diafonlu kapı zili servis - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Avcılar audio servis - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon - Şile görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA