Küçükçekmece netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Küçükçekmece netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler Apartman kameralı diafon - Esenyurt diafon servisi - Güngören audio servis - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece diafonlu kapı zili servis - Yenibosna diafon servisi - Bakırköy kameralı kapı zili servis - Fatih netelsan diafon servisi - Başakşehir kameralı diafon tamir - Beşiktaş apartman görüntülü diafon servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon - Sarıyer görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece kameralı diafon servisi - Başakşehir netelsan diafon servisi - Üsküdar Apartman kameralı diafon - Başakşehir nade servis - Tuzla audio diafon servisi - Çekmeköy nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA