Küçükçekmece netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Küçükçekmece netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Bahçelievler audio diafon servisi - Bayrampaşa nade diafon servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon tamiri - Üsküdar nade kapı zili servisi - Avcılar apartman görüntülü diafon servisi - Topkapı nade kapı zili servisi - Tuzla audio servis - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - Silivri kameralı diafon servisi - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - netelsan diafon kapı zili fiyatları - Pendik nade diafon servisi - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Sancaktepe nade kapı zili servisi - Fatih kameralı diafon servisi - Sultanbeyli kameralı kapı zili servis - Avcılar kameralı diafon servisi - Kartal kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güve..

ARA
ARA