Küçükçekmece görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Küçükçekmece görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

ikitelli nade kapı zili servisi - Sarıyer diafonlu kapı zili servis - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - villa tipi görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli nade kapı zili servisi - Esenyurt audio görüntülü diafon - Sultangazi diafonlu kapı zili servis - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Topkapı görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Kadıköy diafon servisi - Bağcılar görüntülü diafon tamiri - Pendik Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece diafon servisi - Bakırköy netelsan diafon servisi - Kağıthane Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - monitör fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

ARA
ARA