Maltepe audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü diafon kurulumu - Bayrampaşa diafon servisi - Sarıyer netelsan servis - görüntülü kapı zilleri - villa tipi görüntülü diafon fiyatları - multitek görüntülü diafon - Yenibosna nade diafon servisi - Çekmeköy audio kapı zili servisi - diafon nasıl bağlanır - Yenibosna audio kapı zili servisi - Silivri diafonlu kapı zili servis - Eyüp netelsan diafon servisi - audio diafon bağlantısı - Üsküdar audio görüntülü diafon - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Esenyurt görüntülü kapı zili servisi - Maltepe audio zil servisi - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Şişli audio kapı zili servisi - Üsküdar audio diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA