Maltepe audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Topkapı netelsan diafon servisi - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü kapı zili sistemleri fiyatları - Bağcılar kameralı diafon tamir - Topkapı nade diafon servisi - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Beykoz apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Kadıköy netelsan diafon servisi - Topkapı nade kapı zili servisi - Kartal görüntülü diafon - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - diyafon tesisatı nasıl yapılır - Çekmeköy audio servis - Topkapı netelsan kapı zili servisi - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - görüntülü diafon markaları - Arnavutköy kameralı diafon servisi - Çatalca görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA