Ataşehir kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ataşehir kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beykoz netelsan servis - Sancaktepe diafonlu kapı zili servis - Sancaktepe audio diafon servisi - Başakşehir diafonlu kapı zili servis - Beykoz Apartman görüntülü diafon - Şile Apartman kameralı diafon - Küçükçekmece nade servis - Küçükçekmece nade diafon servisi - audio basic kameralı dijital zil paneli - Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile görüntülü diafon sistemleri - Yenibosna kameralı diafon tamir - Maltepe audio görüntülü diafon - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Beşiktaş audio zil servisi - Büyükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Şile görüntülü diafon - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - görüntülü kapı sistemleri fiyatları - Avcılar Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA