Maltepe nade kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe nade kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio kapı zili modelleri - Beylikdüzü nade diafon servisi - Bayrampaşa nade kapı zili servisi - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi - Küçükçekmece apartman görüntülü diafon servisi - Beyoğlu netelsan servis - Bağcılar audio zil servisi - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Beykoz görüntülü diafon tamiri - Sultangazi diafonlu kapı zili servis - Topkapı görüntülü kapı zili servisi - Beşiktaş kameralı diafon tamir - Kartal Apartman kameralı diafon - Bağcılar kameralı diafon tamir - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Eyüp kameralı diafon tamir - apartman konuşma sistemleri - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Büyükçekmece kameralı diafon servisi - görüntülü konuşma -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA