Maltepe nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri netelsan diafon servisi - Çekmeköy nade servis - Gaziosmanpaşa kameralı diafon tamir - apartman kapı zili fiyatları - Kağıthane görüntülü diafon tamiri - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - görüntülü zil fiyatı - Adalar diafon servisi - Şile audio zil servisi - audio görüntülü kapı zili - görüntülü zil sistemi fiyatları - Arnavutköy diafonlu kapı zili servis - zil paneli fiyatları - Güngören görüntülü diafon tamiri - Silivri kameralı kapı zili servis - Sancaktepe nade kapı zili servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şişli görüntülü kapı zili servisi - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA