Maltepe netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer audio servis - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Bayrampaşa audio kapı zili servisi - Avcılar netelsan servis - netelsan diafon bağlantısı - Zeytinburnu apartman görüntülü diafon servisi - Adalar netelsan servis - Beyoğlu audio görüntülü diafon - Ataşehir audio kapı zili servisi - Çekmeköy görüntülü diafon tamiri - Şişli kameralı diafon tamir - Esenler Apartman görüntülü diafon - Pendik kameralı diafon tamir - görüntülü diafon fiyatı - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sancaktepe görüntülü diafon tamiri - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Zeytinburnu netelsan servis - Kağıthane nade diafon servisi - Avcılar audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA