Maltepe diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

apartman kapı otomatiği - Güngören audio kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - Kadıköy nade kapı zili servisi - Yenibosna kameralı kapı zili servis - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Güngören görüntülü diafon - Şile kameralı kapı zili servis - Sultanbeyli kameralı diafon tamir - Avcılar nade kapı zili servisi - Beyoğlu diafonlu kapı zili servis - Topkapı Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Topkapı kameralı diafon servisi - kapı otomatiği bağlantı şeması - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Üsküdar kameralı diafon servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp netelsan kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)
KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA