Maltepe apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kartal audio zil servisi - Kartal Apartman kameralı diafon - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Esenyurt görüntülü kapı zili servisi - Topkapı görüntülü diafon - Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Şile nade kapı zili servisi - Çekmeköy nade kapı zili servisi - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon - Arnavutköy netelsan servis - Büyükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Esenler audio servis - Sultanbeyli diafonlu kapı zili servis - görüntülü telefon fiyatları - Eyüp kameralı kapı zili servis - Çekmeköy kameralı kapı zili servis - Fatih nade servis - Beyoğlu görüntülü diafon sistemleri - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - audio konuşma cihazı bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA