Maltepe apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenyurt görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece audio diafon servisi - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi kameralı diafon servisi - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp netelsan diafon servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - Şile audio diafon servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli Apartman görüntülü diafon - Avcılar netelsan diafon servisi - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon - Maltepe görüntülü diafon - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Sarıyer görüntülü diafon - Beşiktaş diafonlu kapı zili servis - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri - görüntülü kapı otomatiği fiyatları - en ucuz görüntülü kapı zili fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

ARA
ARA