Ataşehir audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Ataşehir audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

apartman diafon sistemleri - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Esenler apartman görüntülü diafon servisi - gizli kamera fiyatları - Adalar netelsan diafon servisi - Eyüp görüntülü diafon tamiri - Tuzla nade kapı zili servisi - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Pendik görüntülü diafon tamiri - Topkapı nade servis - Bayrampaşa kameralı diafon servisi - Avcılar apartman görüntülü diafon servisi - Fatih görüntülü diafon sistemleri - görüntülü kapı otomatiği fiyatları - Güngören netelsan kapı zili servisi - en ucuz görüntülü kapı zili fiyatları - görüntülü zil fiyatları - Sarıyer audio kapı zili servisi - Tuzla netelsan kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)
SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapı Ot..

ARA
ARA