Maltepe kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Sarıyer Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile kameralı diafon tamir - Ümraniye diafonlu kapı zili servis - Sarıyer netelsan diafon servisi - Şişli kameralı diafon tamir - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy görüntülü diafon - Esenler kameralı kapı zili servis - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Bahçelievler apartman görüntülü diafon servisi - Ümraniye nade kapı zili servisi - Bayrampaşa Apartman kameralı diafon - Sancaktepe audio görüntülü diafon - mas görüntülü diafon - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kartal görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş netelsan diafon servisi - kablosuz görüntülü diafon sistemleri - Pendik görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA