Maltepe audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna audio görüntülü diafon - Esenler netelsan diafon servisi - diyafon tesisatı nasıl yapılır - Sultanbeyli nade diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Kartal netelsan kapı zili servisi - Beşiktaş audio diafon servisi - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Adalar kameralı diafon servisi - Kartal görüntülü kapı zili servisi - Beyoğlu kameralı kapı zili servis - Zeytinburnu Apartman kameralı diafon - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - Kadıköy nade diafon servisi - Beyoğlu görüntülü diafon - Başakşehir netelsan diafon servisi - görüntülü kapı zilleri - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş görüntülü kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

1 Buton Kameralı Zil Paneli
1 Buton Kameralı Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

ARA
ARA