Maltepe audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

güvenlik kamera sistemleri - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon - Arnavutköy görüntülü kapı zili servisi - Maltepe diafonlu kapı zili servis - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Maltepe görüntülü diafon - apartman konuşma sistemleri - Kağıthane audio diafon servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - Adalar görüntülü kapı zili servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy nade servis - Ataşehir nade kapı zili servisi - Beykoz Apartman kameralı diafon - Sultangazi kameralı diafon tamir - Beykoz görüntülü diafon - Eyüp netelsan diafon servisi - Avcılar nade kapı zili servisi - Tuzla netelsan diafon servisi - audio bağlantı şemaları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

ARA
ARA