Maltepe nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Topkapı nade kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa audio servis - Arnavutköy netelsan servis - diafon bağlantı şeması - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - Küçükçekmece nade diafon servisi - Gaziosmanpaşa nade kapı zili servisi - Tuzla netelsan diafon servisi - Ümraniye nade servis - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kadıköy kameralı diafon tamir - apartman diafon sistemleri fiyatları - Eyüp görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon - Ataşehir audio zil servisi - Kağıthane kameralı diafon servisi - Üsküdar görüntülü diafon - Sultanbeyli netelsan servis - mas diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA