Maltepe audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

güvenlik kamerası fiyatları - Sarıyer görüntülü diafon sistemleri - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa diafonlu kapı zili servis - ikitelli nade kapı zili servisi - Beşiktaş kameralı diafon servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon - Avcılar diafon servisi - Esenyurt kameralı diafon tamir - Fatih Apartman kameralı diafon - Kağıthane diafonlu kapı zili servis - kablosuz görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece audio görüntülü diafon - Şile diafon servisi - audio diafon teknik servis - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Zeytinburnu kameralı diafon tamir - audio goruntulu diafon - Esenler apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA