Pendik görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Kadıköy audio zil servisi - Maltepe nade kapı zili servisi - Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu audio zil servisi - Bakırköy diafon servisi - Beylikdüzü netelsan servis - görüntülü kapı zilleri - Yenibosna kameralı diafon servisi - Yenibosna audio diafon servisi - Sarıyer netelsan servis - multitek diafon fiyatları - Kağıthane görüntülü diafon - Tuzla netelsan diafon servisi - görüntülü zil sistemleri fiyat - Maltepe diafonlu kapı zili servis - diafon santrali bağlantı şeması - Beyoğlu diafon servisi - Esenyurt Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA