Pendik görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli diafon servisi - Kağıthane audio kapı zili servisi - Çatalca netelsan kapı zili servisi - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer kameralı diafon servisi - ikitelli audio diafon servisi - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Avcılar nade servis - Yenibosna görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş netelsan servis - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy audio kapı zili servisi - Kartal nade diafon servisi - Bayrampaşa nade kapı zili servisi - Beşiktaş apartman görüntülü diafon servisi - Fatih audio kapı zili servisi - Güngören netelsan servis - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon - Adalar nade kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA