Pendik audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şile diafon servisi - Beyoğlu diafonlu kapı zili servis - Bakırköy audio görüntülü diafon - villa tipi görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna audio diafon servisi - Arnavutköy kameralı diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon sistemleri - Esenler diafonlu kapı zili servis - Şişli görüntülü diafon - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Beyoğlu nade diafon servisi - Esenyurt audio kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü diafon - Arnavutköy kameralı diafon tamir - Kadıköy görüntülü diafon tamiri - Bağcılar görüntülü diafon - Kadıköy diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

ARA
ARA