Pendik netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bayrampaşa görüntülü diafon sistemleri - Esenler kameralı kapı zili servis - Tuzla kameralı diafon servisi - Ümraniye netelsan diafon servisi - Fatih görüntülü diafon - görüntülü zil sistemleri - Beykoz kameralı diafon tamir - Beyoğlu audio servis - Kağıthane audio kapı zili servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Tuzla kameralı kapı zili servis - Güngören görüntülü kapı zili servisi - audio diafon santrali - Zeytinburnu görüntülü diafon - ikitelli kameralı diafon servisi - Eyüp apartman görüntülü diafon servisi - ikitelli audio kapı zili servisi - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile görüntülü diafon - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

1 Buton Kameralı Zil Paneli
1 Buton Kameralı Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)
KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA