Pendik nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy netelsan diafon servisi - ikitelli nade kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Sancaktepe kameralı kapı zili servis - Bakırköy diafonlu kapı zili servis - Fatih kameralı kapı zili servis - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Şişli netelsan diafon servisi - Çekmeköy nade kapı zili servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece kameralı diafon servisi - Şile netelsan diafon servisi - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu netelsan kapı zili servisi - Esenyurt görüntülü kapı zili servisi - Arnavutköy nade kapı zili servisi - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Kağıthane netelsan diafon servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA