Pendik diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - nade görüntülü diafon - Kadıköy kameralı kapı zili servis - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy görüntülü kapı zili servisi - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - Bakırköy audio kapı zili servisi - Adalar apartman görüntülü diafon servisi - Beykoz netelsan diafon servisi - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Bakırköy netelsan servis - Esenyurt Apartman kameralı diafon - Çekmeköy Apartman kameralı diafon - görüntülü telefon fiyatları - Güngören netelsan diafon servisi - Silivri apartman görüntülü diafon servisi - Zeytinburnu nade diafon servisi - Esenyurt nade diafon servisi - bina zil sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

7″ Style Dokunmatik Buton
7″ Style Dokunmatik Buton

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA