Pendik kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca diafonlu kapı zili servis - Bahçelievler audio görüntülü diafon - Esenyurt audio diafon servisi - Kağıthane diafonlu kapı zili servis - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Güngören audio kapı zili servisi - Fatih Apartman görüntülü diafon - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon - Üsküdar Apartman kameralı diafon - Bağcılar netelsan kapı zili servisi - görüntüsüz diafon bağlantı şeması - Küçükçekmece Apartman kameralı diafon - ikitelli netelsan diafon servisi - ikitelli görüntülü diafon tamiri - Esenler görüntülü diafon tamiri - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Başakşehir nade kapı zili servisi - Zeytinburnu audio zil servisi - audio kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

GDL 7″
GDL 7″

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″ Ekran boyutu. F..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA