Pendik audio zil servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik audio zil servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

diafonlu zil fiyatları - Sultangazi kameralı diafon tamir - Tuzla apartman görüntülü diafon servisi - Bağcılar kameralı diafon servisi - Topkapı apartman görüntülü diafon servisi - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - Sultanbeyli netelsan kapı zili servisi - Pendik nade kapı zili servisi - Yenibosna audio zil servisi - Şişli Apartman görüntülü diafon - Sultangazi görüntülü diafon - Zeytinburnu diafon servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beşiktaş görüntülü kapı zili servisi - ikitelli görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa netelsan kapı zili servisi - Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Kartal audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA