Pendik kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şile nade diafon servisi - Yenibosna kameralı diafon tamir - Esenler görüntülü diafon - Şile audio kapı zili servisi - Kartal Apartman kameralı diafon - Kağıthane kameralı kapı zili servis - görüntülü diafon sistemleri hakkında bilgi - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy nade servis - Bağcılar apartman görüntülü diafon servisi - Güngören audio diafon servisi - Beyoğlu audio zil servisi - goruntulu diafon fiyatlari - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - Esenyurt nade servis - Esenyurt nade kapı zili servisi - Sancaktepe kameralı diafon servisi - görüntülü zil fiyatları - Üsküdar diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

ARA
ARA