Pendik audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Üsküdar audio kapı zili servisi - Beykoz netelsan kapı zili servisi - Arnavutköy netelsan servis - Arnavutköy kameralı diafon servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenyurt apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe netelsan kapı zili servisi - Ümraniye kameralı diafon tamir - Güngören Apartman görüntülü diafon - Şişli kameralı diafon tamir - Esenler nade kapı zili servisi - Üsküdar Apartman kameralı diafon - görüntülü kapı sistemleri fiyatları - Bayrampaşa audio zil servisi - audio görüntülü diafon fiyatı - Şile netelsan kapı zili servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Beykoz kameralı kapı zili servis - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

ARA
ARA