Pendik nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Üsküdar netelsan servis - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Kadıköy netelsan servis - audio görüntülü diafon fiyatı - Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe görüntülü diafon - Kağıthane kameralı kapı zili servis - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Zeytinburnu kameralı diafon servisi - Esenler görüntülü diafon sistemleri - güvenlik kamera sistemleri - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon tamiri - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli görüntülü diafon tamiri - Çatalca netelsan servis - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Sancaktepe kameralı diafon servisi - Bayrampaşa Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 adet harici..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

ARA