Pendik görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultanbeyli audio servis - Sultangazi görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa diafon servisi - Kadıköy diafonlu kapı zili servis - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - görüntülü zil sistemi fiyatları - Küçükçekmece audio kapı zili servisi - Başakşehir nade diafon servisi - Ümraniye nade diafon servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi - audio diafon fiyat - Beyoğlu netelsan diafon servisi - Pendik nade kapı zili servisi - görüntülü diafon bağlantısı - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy kameralı kapı zili servis - Güngören görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)
4.3″ Dokunmatik Butonlu Görüntülü Diafon Bus Plus (Siyah)

Ürün Özellikleri

Dokunmatik Butonlu Kullanım

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA