Pendik görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören netelsan diafon servisi - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - kameralı diafon fiyatları - Şişli netelsan diafon servisi - Bahçelievler diafon servisi - multitek görüntülü diafon - Ataşehir görüntülü diafon tamiri - Sancaktepe netelsan kapı zili servisi - Topkapı Apartman kameralı diafon - Beşiktaş diafon servisi - Kağıthane nade diafon servisi - Avcılar audio kapı zili servisi - audio kapı zili modelleri - Beyoğlu görüntülü diafon tamiri - Silivri audio kapı zili servisi - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Beyoğlu audio görüntülü diafon - Kartal audio diafon servisi - Şişli netelsan servis - Beylikdüzü kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı
Basic Eko Siyah-Beyaz Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 adet harici..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA