Sancaktepe görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sancaktepe görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü kapı zili fiyatları - Kadıköy görüntülü diafon tamiri - apartman görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - Bahçelievler audio görüntülü diafon - Avcılar Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Adalar diafon servisi - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Kağıthane Apartman kameralı diafon - Güngören audio servis - Beykoz görüntülü diafon - Ümraniye diafonlu kapı zili servis - ikitelli audio diafon servisi - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - Beykoz görüntülü kapı zili servisi - Bağcılar görüntülü diafon tamiri - Şişli nade diafon servisi - Bayrampaşa diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA