Sancaktepe netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sancaktepe netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp Apartman kameralı diafon - Üsküdar kameralı diafon servisi - Silivri audio servis - Beykoz audio diafon servisi - Kadıköy audio diafon servisi - Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - Kağıthane görüntülü diafon - Kağıthane apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Yenibosna netelsan kapı zili servisi - Büyükçekmece audio diafon servisi - Çekmeköy nade kapı zili servisi - Başakşehir audio görüntülü diafon - Bağcılar görüntülü diafon - Esenyurt apartman görüntülü diafon servisi - Kağıthane Apartman görüntülü diafon - Arnavutköy netelsan kapı zili servisi - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA