Sancaktepe kameralı diafon tamir

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sancaktepe kameralı diafon tamir

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri audio servis - Kağıthane nade kapı zili servisi - Sultanbeyli diafonlu kapı zili servis - Beşiktaş netelsan servis - görüntülü diafon kurulumu - Bakırköy netelsan servis - Avcılar görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon - Bağcılar görüntülü diafon - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Şile kameralı diafon tamir - Küçükçekmece kameralı diafon servisi - Sancaktepe netelsan diafon servisi - Fatih görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy diafonlu kapı zili servis - Adalar görüntülü kapı zili servisi - Kadıköy audio görüntülü diafon - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini a&cce..

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

ARA
ARA