Sancaktepe audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sancaktepe audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

kameralı zil sistemi - Kağıthane görüntülü diafon tamiri - Kadıköy netelsan kapı zili servisi - Başakşehir Apartman kameralı diafon - Sultangazi netelsan diafon servisi - Fatih netelsan kapı zili servisi - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon - Ataşehir nade diafon servisi - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Güngören nade kapı zili servisi - görüntülü diafon bağlantısı - Bahçelievler diafonlu kapı zili servis - kameralı zil sistemi fiyatları - multitek diafon fiyatları - Kadıköy görüntülü diafon - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - netelsan diafon bağlantısı - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Sarıyer netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA