Sancaktepe audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sancaktepe audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Arnavutköy netelsan servis - Bağcılar audio zil servisi - Arnavutköy netelsan diafon servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Sultanbeyli nade diafon servisi - Sarıyer netelsan diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli audio servis - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şişli netelsan diafon servisi - Üsküdar diafonlu kapı zili servis - Esenler netelsan diafon servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - ikitelli Apartman görüntülü diafon - Başakşehir audio görüntülü diafon - Ümraniye kameralı diafon servisi - audio görüntülü diafon fiyatları - Beşiktaş netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA