Sarıyer netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Arnavutköy netelsan diafon servisi - Bayrampaşa görüntülü diafon sistemleri - Eyüp kameralı diafon servisi - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Bakırköy netelsan kapı zili servisi - audio görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Topkapı audio zil servisi - Beykoz Apartman görüntülü diafon - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Güngören diafonlu kapı zili servis - Büyükçekmece diafonlu kapı zili servis - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy görüntülü diafon - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi kameralı kapı zili servis - Kadıköy audio diafon servisi - Tuzla Apartman kameralı diafon - Silivri audio zil servisi - Avcılar kameralı diafon servisi - Güngören kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA