Sarıyer nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sultanbeyli audio zil servisi - Eyüp audio görüntülü diafon - Avcılar görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna netelsan diafon servisi - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Avcılar görüntülü diafon - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane kameralı kapı zili servis - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören netelsan diafon servisi - Büyükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece diafon servisi - Topkapı nade servis - Zeytinburnu nade servis - Pendik diafonlu kapı zili servis - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Şişli görüntülü kapı zili servisi - Üsküdar kameralı kapı zili servis - Esenyurt nade kapı zili servisi - audio sa 201 kapıcısız diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

ARA
ARA