Sarıyer netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sarıyer netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bayrampaşa kameralı diafon tamir - Ataşehir nade servis - Başakşehir netelsan diafon servisi - Esenyurt kameralı diafon servisi - audio diafon servisi - Arnavutköy kameralı kapı zili servis - Topkapı audio kapı zili servisi - Beyoğlu audio servis - Adalar kameralı diafon servisi - görüntülü telefon fiyatları - Ataşehir netelsan kapı zili servisi - Sarıyer kameralı kapı zili servis - Beykoz Apartman kameralı diafon - diafon sistemleri fiyatları - Beyoğlu kameralı diafon tamir - Beşiktaş audio kapı zili servisi - Yenibosna Apartman kameralı diafon - Bakırköy nade kapı zili servisi - Kadıköy nade servis - Kağıthane audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)
SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapı Ot..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA